facebook twitter Mail youtube diller tr diller 432 8 diller_de diller_ru sanal tur

ÖZEL AKDENİZ ŞİFA HASTANESİ SPORA SPONSOR DESTEĞİ VERDİ

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Olimpiyat Hazırlık Merkezinde çalışmalarını devam ettiren sporcuların sağlık giderlerinin karşılanması amacıyla Özel Akdeniz Şifa Hastanesi ile Sportif Destek anlaşması adında Sağlık Sponsorluğu Protokolü yaptı.

IMG_5158 IMG_5121 IMG_5120 IMG_5116 IMG_5113 14 13 IMG_5160

12

Yapılan Sponsorluk sözleşmesi gereği yaklaşık 19 ilde faaliyet gösteren Türkiye Olimpiyat hazırlık merkezlerine örnek niteliği taşıyan sponsorluk sözleşmesi ile Antalya Olimpiyat merkezinde yer alan Bisiklet ve Okçuluk Branşındaki 32 sporcu ve Antrenörler ücretsiz olarak Özel Akdeniz Şifa Hastanelerinden sağlık desteği alacak ve hastanenin tüm sağlık hizmetlerinden faydalanacak.

Geçen yıl imzalanan Sağlık Sponsorluğu Protokolu Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Sarı ve Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İl Müdürü Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu arasında karşılıklı olarak 1 (bir) yıllık süre ile geçerli olmak üzere yeniden imzalandı.

İmza törenine Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü, Doç.Dr Burhanettin Hacıcaferoğlu ,Okul Sporları Şube Müdürü Yavuz Gürhan, Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Sarı ,Başhekim Dr. Altan Ayaz, Personel Müdürü Recep Tekin, Olimpiyat Hazırlık Merkezi(TOHM) antrenör ve sporcuları katıldı.

İmza Törenin ardından konuşan, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, Türkiye’de 19 il’de faaliyet gösteren ve bu iller içinde Antalya Olimpiyat hazırlık merkezinde çalışmalarını sürdüren Olimpiyat Hazırlık Merkezi sporcularının olimpiyatlarda spor adına önemli başarılar elde etmek için Antalya’da yoğun antrenmanlarla çalıştıklarını” belirtti. Hacıcaferoğlu ayrıca, “Antalya Olimpik Hazırlık Merkezi sporcularının spor yaparken zaman zaman sağlık sorunları yaşadığını Özel Akdeniz Şifa Hastanesi gibi kurum ve kuruluşların spora verecekleri destek ile sporcuların daha güvenli ve sağlıklı ortamda spor yapacaklarına değindi. Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Sarı’ya 19 ilde faaliyet gösteren Olimpik Hazırlık merkezleri içinde ilk defa Antalya Olimpik Hazırlık Merkezi sporcularına ücretsiz Sağlık hizmetleri sunduklarının mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Akdeniz Şifa Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Sarı ise yapacakları sağlık hizmetleri ile Türk sporuna hizmet etmekten gurur duyduklarını Antalya ilimizden yetişen sporcuların Olimpiyatlarda başarı elde etmesi için kurumsal firma olarak ellerinden gelen tüm desteği vermeye hazır olduklarını ve sporcularla birlikte ülkemizin spordaki başarılarına kendilerininde ortak olmalarından duydukları memnuniyeti manevi hazzı belirtti.

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu, Sağlık adı altında spora ve sporcuya verdiği destek için Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Sarı’ya teşekkür etti ve kendisine plaket sundu. İmza töreni toplu resim çekimi ardından sona erdi.

spot

Katalog Anlaşmalı Kurumlar Anlaşmalı Kurumlar Google Map