facebook twitter Mail youtube diller tr diller 432 8 diller_de diller_ru sanal tur

Pazarcılar, Özel Akdeniz Şifa Hastanesinden indirimli yararlanacak. - 03.02.2012

Antalya'nın en yeni sağlık kuruluşlarından birisi olan Özel Akdeniz Şifa Hastanesi, pazarcılara indirimli hizmet verecektir. Antalya Semt Pazarcılar Odası ile Antalya'nın en yeni hastanelerinden birisi olan Özel Akdeniz Şifa Hastanesi, pazarcılara indirim uygulayacak bir protokol imzaladı.

Protokol Antalya Semt Pazarcılar Odası Başkanı İsmail Öz ile Akdeniz Şifa Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Sarı arasında imzalandı. İmzalanan protokolle, Semt Pazarcılar Odası üyeleri ve bakmakla yükümlü oldukları aileleri, hastane imkânlarından yüzde 15 ile 25 indirimli yararlanacak. Pazarcılar, Özel Akdeniz Şifa Hastanesi'ndeki tedavilerinde, laboratuar, radyoloji, ameliyat, oda yatak gibi hizmetlerinden yüzde 15 indirimli yararlanabilecek. SGK dışında hizmet alacak Semt ve Pazarcılar Odası üyeleri ise Türk Tabipler Birliği asgari fiyatlarından yüzde 25 indirimli yararlanabilecekler. Semt ve Pazarcılar Odası Başkanı İsmail Öz, Özel Akdeniz Şifa Hastanesi ile imzalanan protokolün pazarcılara önemli bir indirim imkânı sağladığını belirterek, "Çeşitli alanlarda imzaladığımız bu protokollerle üyelerimizin bütçelerine katkıda bulunmak istiyoruz" dedi. Akdeniz Şifa Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Sarı da, yeni bir hastane olduklarını, kaliteli hizmet anlayışıyla görev yaptıklarını, bölgenin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için acil servislerini ve genel yoğun bakım ünitelerini büyüttüklerini söyledi.

Antalya semt pazarcılar odası output Kopyas CIMG0109Antalya semt pazarcılar odası output Kopyas CIMG0111Antalya semt pazarcılar odası output Kopyas CIMG0114

spot

Katalog Anlaşmalı Kurumlar Anlaşmalı Kurumlar Google Map