facebook twitter Mail youtube diller tr diller 432 8 diller_de diller_ru sanal tur

CHP Eski Genelbaşkanı Sn. Deniz BAYKAL ın ziyareti

Özel Akdeniz Şifa Konyaaltı Tıp Merkezi'nde çalışmakta olan Dr. Sevgi Doğan Kaş ilçesi yakınlarında trafik kazası geçirmiştir. Dr Sevgi Doğan'ın da içinde bulunduğu otomobil sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkmış ve şarampole yuvarlanmıştır.

Kaza sonucu boyunda ve omuriliğin 2 yerinde kırık olduğu tespit edilen Dr. Sevgi Doğan, hastanemiz beyin cerrahi servisinde Uzm. Dr. Ümit Özkan ve ekibi tarafından 9 saat süren başarılı bir ameliyat geçirmiştir. Ameliyat sonrasında Dr Sevgi Doğan'ı bir dönem CHP Genel Başkanlığı'da yapmış olan CHP Antalya Milletvekili Sayın Deniz Baykal, Antalya CHP Milletvekilleri Sayın Yıldıray Sapan ve Sayın Osman Kaptanda yalnız bırakmadı.

Ameliyatın ardından Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzm. Dr Ümit Özkan yaptığı açıklamada hastamızın ameliyatını İntraoperatif nöromonitorizasyon eşliğinde yaptıklarını ve bu yöntem sayesinde sinirlere yapılacak yanlış müdahalelerin önceden uyarılıp anında müdahale edildiği ve böylelikle ameliyat sonrası oluşabilecek sinir zedelenmelerine sebep olacak bir rahatsızlığı önlediklerini belirtti. Ameliyatta omuriliği stabilize ettiklerini sözlerine ekleyen Uzm. Dr Ümit Özkan, hastamızın ayağa kalkabileceğini söylemesi üzerine Sayın Baykal geldikten sonra ayağa kalkarak yürüdü ve Doğan'ın azmini gören ziyaretçiler Doğan'ı alkışladılar.

Dr. Sevgi Doğan iki gece hastanemizde kaldıktan sonra taburcu oldu. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

0059 0069 0034

spot

Katalog Anlaşmalı Kurumlar Anlaşmalı Kurumlar Google Map