facebooktwitterMailyoutube diller tr diller 432 8 diller_de diller_ru Sanal Tur

Deutsch - Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hizmete girişimizin birinci yılı dolayısıyla hastanemize nezaket ziyaretinde bulundu.03.02.2012

Başkan Hakan Tütüncü, ziyareti esnasında hastanemizin bir yıl içerisinde yaptığı çalışmalarla ilgili olarak yönetim kurulumuzdan bilgi aldı.

Başkan Tütüncü, Kuzeyyaka Mahallesi Yeşilırmak Caddesi’nde hizmet veren hastanemizin, Kepez’in sağlık alanında önemli bir ihtiyacını karşıladığını söyledi. Modern bir sağlık tesisini ilçeye kazandırdıkları için Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Yönetim Kurulu Üyeleri’ne teşekkür eden Tütüncü, “Vatandaşlarımızın sosyal yaşamını kolaylaştırıcı, Kepez’e modern bir şehir kimliği kazandırma çalışmalarımıza katkı sağlayan, böylesi yatırımların ilçemize gelmesine destek verdik, vermeye de devam edeceğiz.” diye konuştu.

Hastanemizin Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Sarı, son teknoloji ürünü tıbbi cihazlarla donatılan hastanemizin, 17 yataklı yeni doğan bebek yoğun bakım ünitesi ile birlikte 2 dâhili, 2 cerrahi ve 2 koroner olmak üzere toplam 23 yoğun bakım yatağı ve 70 hasta yatağı ile Antalya başta olmak üzere Akdeniz bölgesine hizmet verdiğini kaydetti. Ayrıca Yönetim Kurulu Başkanımız; bölgenin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için acil servisin büyütülmesi ve Antalya’ya daha iyi hizmet vermek için yoğun bakım ünitesine 5 yatak daha eklenmesi için gerekli çalışmaların başlatıldığını ifade etti.
Yönetim kurulu Başkanımız Hüseyin Sarı, ilgisinden ve ziyaretinden dolayı da Başkan Tütüncü’ye teşekkür etti.

Ziyarette Şifa Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ebubekir Aktaş, Carees Ambulans ve Evinizde Sağlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Parlar ile Kepez Belediye Meclis Üyeleri Hasan Demir ve Murtaza Tamyürek de hazır bulundu.

1. yıl Hakan Tütüncü ziyareti output DSC 76381. yıl Hakan Tütüncü ziyareti output DSC 7642

spot

de_spotlar e-katalog de_spotlar versicherungen Anlaşmalı Kurumlar de_spotlar who-google-maps