facebook twitter Mail youtube diller tr diller 432 8 diller_de diller_ru sanal tur

Ziyaret Saatleri ve Kuralları

Ziyaret saatleri kurumsal prosedürlerimiz ve hastalarımızın sağlık durumları gözönüne alınarak düzenlenmiştir. Ziyaret saatlerimiz 08:00 ile 22:00 saatleri arasındadır.

Ziyaret saatleri dışında ziyaret için ısrar ediliyorsa hasta yakını hastasıyla telefon aracılığıyla özellikli durumlar(Yoğun bakım tedavisi alan hastalarımız vb.) haricinde görüştürülür.

Yatan hasta odalarına enfeksiyon vb. risklerden dolayı canlı çiçek kabul edilmemektedir. Çiçeklerinizi ön danışmada ki çiçek kartlarını doldurarak ilgili kişiye taburcu sürecini takiben ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Ziyaretçilerimizden hastalarının sağlık durumlarını gözeterek saatlere riayet etmelerini önemle rica ediyoruz.

YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ

ZİYARETÇİ GİRİŞ-ÇIKIŞ KURALLARI

*Bebeklerinizin kritik özel durumlarından dolayı yenidoğan yoğun bakım sorumlu doktoru ve sorumlu hemşiresinin izni ile sadece anne ve babanın hastayı ziyaret etmesine izin verilmektedir.

* Haftanın belirli günlerinde (SALI-PERŞEMBE -CUMARTESİ) saat:12: 30 - 13: 00 arası güvenlik eşliğinde kimlik kontrolü edilerek, hasta ziyaret edilmekte ve doktorundan tıbbi bilgi alınmaktadır.

* Anneler ve babalar üniteye girerken ziyaretçi önlüğü giymeli, maske ve bone takmalı, ellerini yıkamalı, el dezenfektanı kullanmalıdır.

* Hastanızı hemşire gözetiminde ziyaret edebilirsiniz ancak acil ve yoğun bir durum gelişmişse uygun bir zamanda gelmeniz istenebilir.

*Hastanın ihtiyaçları ile ilgili bilgi almak istediğinizde lütfen yeni doğan yoğun bakım zilini kullanınız.

*Gün içinde sadece emziren annelerimiz belirli saatlerde çağırılarak içeriye alınmaktadır.

*Ziyaret sırasında yüksek sesle konuşmamanız, resim görüntü almamanız, cep telefonu kullanmamanız rica edilmektedir.

spot

Katalog Anlaşmalı Kurumlar Anlaşmalı Kurumlar Google Map